lepotica

ZANOSNA MARIJA ĆE DANAS SVIM SILAMA NAVIJATI DA NOVAK IZGUBI: Ova atraktivna plavuša biće u centru pažnje! IZGLEDA BRUTALNO

Foto: JEAN CATUFFE / AFP / Profimedia

Norvežanin Kasper Rud u polufinalu Monte Karla imaće podršku svoje atraktivne izabranice Marije Galigani.

Ova zanosna plavuša pre šest godina osvojila je srce mladog tenisera i od tada su nerazdvojini. Bila mu je najveća podrška u pohodu na teniski vrh - pratila ga je na turnirima, radovala se njegovim uspesima i tešila ga nakon bolnih poraza.

Foto: Frank Molter / Alamy / Alamy / Profimedia

Ova simpatična Norvežanka i danas će najverovatnije biti u loži svog dragog, koji ima priliku da se plasira u finale Monte Karla.

Foto: Federico Pestellini / Panoramic / Profimedia

Marija i Rud u vezi su od 2018. godine, a srećni par trenutno živi u Oslu.

Marija je izuzetno obrazovana mlada dama. Diplomirala psihologiju 2020. godine, a dve godine kasnije magistrirala je psihologiju na Univerzitetu Južne Danske. Takođe, radila je jednu kampanu za ishranu sportista

Foto: Peter van den Berg / Avalon / Profimedia

Meč Đoković - Rud počinje u 15.30 u polufinalu Monte Karla.

Kurir sport

Bonus video:

This browser does not support the video element.

00:15
Novak trening Monte Karlo Izvor: Kurir